Fotowoltaika
dla firmy
Stań się niezależny energetycznie

Obniżamy koszty funkcjonowania firmy poprzez rozwiązania oparte o energię odnawialną, zmniejszając rachunki za prąd nawet o 95%

Fotowoltaika dla firm i fabryk

Instalacje fotowoltaiczne do wytwarzania własnego prądu są atrakcyjną inwestycją w praktycznie każdej branży związanej z przemysłem oraz dla firm posiadających własne budynki. Jest to związane przede wszystkim z niższymi kosztami prądu oraz niezależnością energetyczną i uniknięciem zwiększenia kosztów przez możliwe podwyżki cen energii elektrycznej. Dzięki rozwojowi technologii ich produkcji panele fotowoltaiczne są teraz tańsze i bardziej dostępne. Przewidywane zwrot z inwestycji dla większości przedsiębiorstw to 6 do 8 lat.

Energy On stawia na jakość i niezawodność swoich instalacji, dlatego praca każdej z nich jest przewidziana na przynajmniej 30 lat.

Korzyści

Oszczędzaj do 96% na rachunkach za prąd
Ogranicz się do płacenia kosztów stałych na rachunkach dzięki odpowiednio dobranej instalacji i ciesz się zaoszczędzanymi pieniędzmi przez 30 lat i dłużej
Zwiększ bezpieczeństwo
Energetyczne związane z uniezależnieniem się od wzrostu cen prądu
Zamień koszt miesięcznych rachunków za prąd na niższą ratę
Dzięki odpowiednim narzędziom leasingowym możliwe jest oszczędzanie od razu

Leasing dla firm

Instalacja paneli fotowoltaicznych z Energy On może być finansowana na zasadzie leasingu. Zamiast pokrywać całkowity koszt instalacji z własnych środków, możesz zamienić rachunki za prąd na stałą, comiesięczną ratę leasingową, a nadwyżkę gotówki wykorzystać na inne cele. Nasi konsultanci postarają się tak dobrać finansowanie leasingowe, aby rata była porównywalna do aktualnych rachunków za prąd. Skontaktuj się z nami i wspólnie dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Umów się z nami na bezpłatne konsultacje przed instalacją