Grzejniki na podczerwień
Inteligentne sterowaniem ciepłem

Zdrowa alternatywa dla tradycyjnego ogrzewania

Grzejniki na podczerwień Energy On, zwane również panelami grzewczymi, są grzejnikami elektrycznymi, które przekazują część ciepła poprzez konwekcję, tak jak tradycyjne grzejniki, a część ciepła poprzez długie fale podczerwone. Dzięki temu skuteczniej ogrzewają pomieszczenia niż tradycyjne grzejniki i nie wysuszają tak powietrza. Dodatkowo dzięki emitowanej podczerwieni korzystnie wpływają na zdrowie użytkowników.

Grzejniki na podczerwień to bardzo estetyczne rozwiązanie, które sprawdza się jako samodzielne źródło ciepła, lub jako uzupełnienie innego systemu grzewczego. Bardzo ważną cechą grzejników na podczerwień jest możliwość kontroli zarówno temperatury powierzchni grzewczej jak i temperatury w pomieszczeniu poprzez wbudowany termostat.

Grzejnik panelowy posiada specjalnie wyprofilowane wieszaki montażowe co skutecznie zapobiega ściągnięciu grzejnika przez dzieci. Dodatkowo, między innymi dla zabezpieczenia najmłodszych mieszkańców, termostat wyposażony jest w blokadę klawiszy nastawy temperatury.

W ofercie grzejników na podczerwień Energy On do wyboru są grzejniki: ceramiczne, metalowe oraz szklane. Każdy z nich o gustownym wyglądzie i dający komfort ciepła. Stosowane są do ogrzewania domów, mieszkań, biur, obiektów użyteczności publicznej i przedszkoli.

Grzejniki na podczerwień Energy On to efektywne i ekonomiczne rozwiązanie, które można łatwo zastosować zarówno przy nowo budowanych budynkach jak i przy remontach.

Korzyści

Zdrowe ogrzewanie
Które nie wysusza powietrza tak jak tradycyjne grzejniki
Bezpieczeństwo użytkowania

Jest priorytetem. Na grzejniku można ustawić zarówno oczekiwaną temperaturę powietrza w pomieszczeniu jak i temperaturę powierzchni grzewczej, eliminując ryzyko poparzenia.

Termostat można zablokować przed ingerencją dzieci, a system montażowy został zaprojektowany tak, aby nikt nie zdjął grzejnika przez przypadek

Brak wycieków
Zastosowanie grzejnika na podczerwień eliminuje nieprzyjemne sytuacje związane z wyciekami z wodnej instalacji rurowej tradycyjnego ogrzewania

Umów się z nami na bezpłatne konsultacje przed instalacją