Doradca techniczno handlowy - pomorskie

Jeżeli:

  • zależy Ci na zarabianiu dobrych pieniędzy i dlatego chcesz spróbować swoich sił w sprzedaży lub już wiesz, że sprzedaż jest dla Ciebie,
  • jesteś zdeterminowany i łatwo się nie poddajesz, nie masz problemu z tym, że usłyszysz kilka razy „NIE”, zanim usłyszysz „TAK”,
  • nawiązywanie kontaktu z nowymi ludźmi jest dla Ciebie czymś naturalnym – nie boisz się rozmawiać i lubisz to robić

...to być może jesteś osobą, której szukamy.

Doradca techniczno handlowy - pomorskie

Poszukujemy utalentowanych ludzi do naszego działu handlowego Energy On.

Wierzymy w to, że prawdziwa sprzedaż to pomaganie ludziom i troszczenie się o ich dobro. Wiemy, że taka sprzedaż daje satysfakcję, rozwój i zadowolenie z pracy. Nie praktykujemy sprzedaży jako wciskania klientom produktów, których nie potrzebują za wszelką cenę. 

Kilka słów o nas:

W Energy On zajmujemy się pomaganiem klientom stać się świadomym uczestnikiem transformacji energetycznej. W Polsce odchodzimy od starego modelu kopcących spalanym węglem elektrowni dużych mocy z wielkimi kominami na rzecz małych, rozproszonych źródeł energii, które produkują prąd w czysty sposób. My robimy to za pomocą instalacji fotowoltaicznych.

Ale zaraz, czy fotowoltaika się nie kończy?

Być może nasłuchałeś się historii o wielkich i łatwych pieniądzach które zdobywają sprzedawcy w branży fotowoltaicznej, jak również o tych osobach, które skuszone wyżej wspomnianą wizją rezygnowały przegrane mówiąc, że agresywny rynek i ogromna konkurencja nie pozwala zdobyć klienta. W dodatku coraz więcej nagłówków w internecie wieszczy koniec dla fotowoltaiki. 

Zatem czy zagraża nam obecny kryzys?

Słyszałeś o drastycznych podwyżkach za prąd? Wiesz jaki cel procentowego udziału odnawialnych źródeł energii w krajowym miksie energetycznym wytyczyła Polsce Unia Europejska? Wiesz na jakie medium przesiada się transport i ogrzewnictwo? Dzisiaj do wszystkiego potrzebny jest prąd. Jest już niemal tak niezbędny do życia jak woda. Odpowiadając sobie na powyższe pytania, zorientujesz się, że jest to branża, która będzie się rozwijać jeszcze długimi latami.

Jest pewne, że branża się profesjonalizuje. Obecnie odsiewa osoby i firmy, które znalazły się w niej przez przypadek. My profesjonalizujemy się razem z branżą. Cały czas się rozwijamy, a przyszłoroczne plany zakładają podwojenie sprzedaży. W tej branży można stabilnie zarabiać dobre pieniądze przez następne długie lata, ale trzeba to robić z odpowiednim partnerem.

 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Doradcy techniczno-handlowego na województwo pomorskie, do którego zadań należeć będą:

- badanie potrzeb klientów i dobieranie optymalnego rozwiązania dostosowanego do ich potrzeb,

- realizowanie, współtworzenie i wdrażanie strategii pozyskiwania nowych klientów,

- spotkania z potencjalnymi klientami, negocjacje handlowe,

- przeprowadzanie audytów obiektów,

- przygotowanie ofert dla klientów indywidualnych, firm, rolników oraz podtrzymywanie z nimi relacji,

- dbałość o dobry wizerunek firmy.

 

Oferujemy:

- ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności w zgranym zespole, w którym każdy pracownik jest ważny i doceniany,

- dostarczanie leadów sprzedażowych,

- wsparcie działu projektowego i technicznego,

- wynagrodzenie stałe oraz atrakcyjny system prowizji bez jego górnej granicy,

- formę zatrudnienia zależną od Kandydata: umowy o pracę lub B2B,

- nowoczesne narzędzia pracy, takie jak dron,

- cykliczne szkolenia produktowe i techniczne podnoszące kwalifikacje i kompetencje m.in. dostęp do platformy szkoleniowej z zakresu sprzedaży uznanego na rynku eksperta,

 

Czego od Ciebie oczekujemy:

- kultury osobistej, komunikatywności i bardzo dobrej organizacja pracy,

- wyważonej pewności siebie i asertywności dostosowanej do okoliczności,

- uczciwości wobec klientów i współpracowników,

- chęci stałego rozwoju i podnoszenia kompetencji,

- determinacji do realizowania planów sprzedażowych,

- prawa jazdy kat. B,

- mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, poparte wynikami sprzedażowymi lub referencjami,

- mile widziana znajomość branży OZE (fotowoltaika, pompy ciepła) i elektromobilności, jednak wszystkiego Cię nauczymy. :)

 

Jeżeli chcesz pracować z profesjonalistami, to nasza firma jest dla Ciebie!

Energy On – Włączamy myślenie na zieloną energię!

 

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w procesie rekrutacji prosimy o wysyłanie swojego CV na adres: biuro@energy-on.pl W tytule maila proszę wpisać „Doradca techniczno-handlowy”.

 

Prosimy o dodanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

Umów się z nami na bezpłatne konsultacje przed instalacją