Panel wiedzy
Najważniejsze informacje z branży
Sprawdź o czym ostatnio myślimy w Energy On
Zmiana przepisów w fotowoltaice. 3 rzeczy które musisz wiedzieć, żeby podjąć dobrą decyzję.

Dużo się ostatnio pisze o zapowiadanych zmianach w prawie, które mają dotknąć prosumentów inwestujących w fotowoltaikę. Czy te czarne chmury rozciągane na niebie przez tytuły artykułów z popularnych portali są zasadne? W tym artykule dowiesz się jaka jest sytuacja i kogo dotyczą proponowane zmiany.

7 korzyści z zastosowania zdrowego ogrzewania
7 korzyści z zastosowania zdrowego ogrzewania

Jeżeli szukasz odpowiedniego sposobu na ogrzanie domu, z pewnością zainteresuje Cię możliwość Zdrowego Ogrzewania. Żeby dowiedzieć się, dlaczego tak nazywamy wykorzystanie folii grzewczych, zapraszamy do lektury 7 korzyści wynikających z zastosowania takiego rozwiązania w swoim domu.

Magazynowanie energii wytworzonej z OZE
Magazynowanie energii wytworzonej z OZE

Rynek Odnawialnych Źródeł Energii jest dynamicznie rozwijającą się gałęzią gospodarki nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Produkcja zielonej energii nie stanowi dziś wielkiego wyzwania. Wprost proporcjonalnie do rozwoju rynku OZE pojawiają się rozwiązania, które na przykład poprzez fotowoltaikę pozwalają myśleć o niezależności energetycznej w kategorii szerokiego trendu społecznego, a nie tylko wybranym najbardziej zagorzałym entuzjastom.

Umów się z nami na bezpłatne konsultacje przed instalacją