Zdrowe ogrzewanie
Jesteśmy dystrybutorem produktów
Heat Decor

Pomagamy prawidłowo dobrać ekologiczne i bezobsługowe ogrzewanie do Twojego domu. Zmniejszamy koszty ogrzewania domu i ciepłej wody nawet do poziomu 0 zł w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną. Oszczędzamy Twój czas, który spędzasz na myśleniu o obsługowym ogrzewaniu i organizowaniu paliwa.

Folie i panele grzewcze

Zdrowe ogrzewanie Energy On działa na takiej samej zasadzie jak ciepło promieni słonecznych. Folie i panele grzewcze emitują fale podczerwone ogrzewając posadzkę, płytki i ciało ludzkie tak samo, jak słońce w czasie ciepłego letniego dnia. Ciepło w postaci promieniowania podczerwonego wykorzystywane jest do ogrzewania domów i budynków, w branży SPA, gastronomii, przemyśle czy nawet w inkubatorach dla noworodków. Działanie ogrzewania na podczerwień skutecznie eliminuje nieprzyjemne zapachy i wzrost flory bakteryjnej, z drugiej strony wspomagając metabolizm ciała człowieka. Swoimi właściwościami folia grzewcza zapobiega rozwojowi grzybów i pleśni. System ogrzewania podczerwienią jest całkowicie przyjazny dla środowiska, bez emisji szkodliwych dla zdrowia związków i bez hałasu. Jest też całkowicie bezpieczny dla ludzi i zwierząt.

Zdrowe ogrzewanie i fotowoltaika

Zdrowe ogrzewanie Energy On w połączeniu z panelami fotowoltaicznymi to praktycznie zerowe koszty ogrzewania. Energia potrzebna do ogrzania pomieszczenia folią grzewczą jest produkowana bezkosztowo przez instalację fotowoltaiczną. Nie wymaga zatem zewnętrznego źródła ciepła i to właśnie dlatego system ogrzewania foliami grzewczymi już na etapie inwestycji daje oszczędności.

Instalacja zdrowego ogrzewania w połączeniu z fotowoltaiką to brak:

  • kotłowni wraz z kominem spalinowym i dodatkowym kominem wentylacyjnym
  • instalacji gazowej i przyłącza gazowego
  • zbiornika na olej albo gaz
  • wodnej rurowej instalacji ogrzewania

Zamiast powyższych elementów, możesz zainwestować w odpowiednio dobraną instalację fotowoltaiczną, której produkcja energii elektrycznej będzie bilansować się z zapotrzebowaniem budynku na ciepło.

Energy On z powodzeniem montuje instalacje fotowoltaiczne w połączeniu z foliami grzewczymi, jeszcze bardziej zwiększając efektywność energetyczną budynków, niezależnie od ich wielkości.

Korzyści

Zaoszczędź na etapie inwestycj
Nowoczesne ogrzewanie podczerwienią dzięki uniknięciu szeregu kosztów tradycyjnej budowy już od samego początku jest atrakcyjnym finansowo r ozwiązaniem
Ciesz się niskimi rachunkami
Ogrzewanie podczerwienią jest skuteczną metodą przekazywania ciepła. Do tego, w połączeniu z fotowoltaiką możemy obniżyć poziom rachunków za ogrzewanie do niewielkich kwot kosztów stałych za prąd
Korzystaj z wygody
Ze względu na całkowitą bezobsługowość systemu grzewczego
Dbaj o czyste powietrze w swojej okolicy
I ogrzewaj podczerwienią, która nie emituje do atmosfery spalin, zanieczyszczeń ani uciążliwych zapachów. Nie generuje też hałasu. A w połączeniu z fotowoltaiką jest całkowicie bezemisyjna.
Wygospodaruj dodatkową przestrzeń w budynku
Dzięki temu, że nie musisz budować kotłowni
Przestań martwić się o przeglądy i naprawy
Ogrzewanie podczerwienią nie wymaga przeglądów przez cały okres swojej długiej żywotności

Umów się z nami na bezpłatne konsultacje przed instalacją